Jest jednym z pierwszych pomieszczeń, w którym przyjmujesz swoich gości zanim zasiądziecie przy uroczystej kolacji czy ulubionym serialu na kanapie w salonie – mowa oczywiście o przedpokoju, będącym łącznikiem pomiędzy różnymi wnętrzami w domu lub mieszkaniu. Tak, jak reszta pomieszczeń w Twoich czterech kątach, zasługuje on na stylową aranżację oświetleniową, która sprawi, że będzie bardziej przytulny i zachęcający dla osób odwiedzających progi Twojego domu. Dowiedz się jakie lampy z oferty sklepu internetowego EuroLamp najlepiej wybrać do przedpokoju tak, aby był równomiernie wypełnione jasnością.

Lampy do przedpokoju – najlepsze akcesoria oświetleniowe oraz sposób ich rozmieszczenia w pomieszczeniu

Przedpokój to pomieszczenie, które zazwyczaj nie posiada dostępu do naturalnego blasku – wszystko przez brak okien. Właśnie dlatego dobór odpowiedniego oświetlenia to tak istotna kwestia w aranżacji tego wnętrza, dzięki której można całkowicie odczarować ciemną i ponurą aurę w pomieszczeniu. Na ograniczonej przestrzeni najlepiej sprawdzą się pojedyncze lampy wiszące lub plafony umiejscowione w centralnym punkcie na suficie – tak, aby równomiernie rozprowadzały światło po całym pomieszczeniu. W przypadku podłużnych wnętrz jedna lampa nie wystarczy – ciekawym wyborem dla takich przedsionków będzie kilka akcesoriów oświetleniowych w formie kinkietów, niewielkich halogenów wpuszczonych w sufit, jak i żarówek na listwie umieszczonej tuż pod sufitem lub w newralgicznych punktach na meblach i lustrach.

Jaka moc i kolor żarówek będą najlepsze dla Twojego przedpokoju? Dowiedz się, jak stworzyć przemyślaną aranżację oświetleniową w swoim domu!

Oświetlenie do przedpokoju powinno być jak najbardziej naturalne i zbliżone do światła dziennego, dlatego wybierając lampy do tego pomieszczenia warto postawić na żarówki o neutralnych barwach i mocy dostosowanej do rozmiarów przedsionku. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się żarówki LED dostępne w wielu temperaturach barwowych oraz o różnej mocy. Jeżeli nie wiesz jakie oświetlenie wybrać do przedpokoju tak, aby tworzyło przytulną atmosferę w pomieszczeniu i jednocześnie estetycznie się prezentowało, postaw na nowoczesne i stylowe lampy dostępne w ofercie sklepu EuroLamp!