Wybór idealnego oświetlenia do domu lub mieszkania to kluczowa kwestia podczas wykonywania prac wykończeniowych. Pomieszczenie powinno być wyposażone w lampy wiszące o odpowiednich parametrach świetlnych – mocy, natężeniu i kącie padania strumieni. Ale to nie wszystko!

Równie ważny jest design i dopasowanie modelu żyrandola lub plafonu do wystroju pokoju. Aby ułatwić Państwu zakup oświetlenia sufitowego przedstawiamy ranking najlepszych i najczęściej wybieranych produktów na rynku!

Francja elegancja, czyli modele luksusowe!

Wiszące lampy i plafony kryształowe, stylizowane na luksusowe żyrandole są ostatnio coraz bardziej popularnym wyposażeniem nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Będą idealnym dodatkiem do prostych, kontrastujących kolorów, np. czarnego lub białego. Dodatek połyskujących, szklanych kamieni na kloszu pięknie odbija zarówno promienie słoneczne, jak i światło wydobywające się z żarówki. Jeżeli taki arystokratyczny styl odpowiada Twoim potrzebom, z pewnością zainteresują Cię poniższe modele wiszące dostępne w ofercie naszego sklepu:

To nowoczesne projekty, którymi ozdobisz wnętrze salonu, sypialni lub łazienki. Nadają się do uzupełnienia żarówkami LED o dużej mocy, a długość niektórych z nich można uregulować do wysokości sufitu w pomieszczeniu.

Minimalizm ukryty w prostym plafonie

W naszym sklepie znajdziesz również klasyczne lampy sufitowe, które możesz wybrać w ciemno do każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu! Głównym elementem montażowym tych modeli są minimalistyczne plafony w półokrągłym kształcie. Wiszące i sufitowe lampy w stylu klasycznym uzupełniliśmy o element nowoczesności w postaci metalowych komponentów i szklanych wisiorków. Są to modele OSLO 3L oraz nowoczesne żyrandole z kryształkami z serii Petra o srebrnym i złotym wykończeniu.

Lampy wiszące w finezyjnych kształtach

Przygotowaliśmy również propozycje żyrandoli sufitowych nie z tego świata! To oryginalne projekty o unikatowych kształtach, stworzone z myślą o inteligentnym domu. Model sterowany radiowo LED RING 100 W oraz żyrandol NORTON zostały wyposażone w plafony o interesującym i przyciągającym wzrok wzornictwie, które będzie dekoracyjnym i funkcjonalnym zwieńczeniem każdego salonu i przedpokoju.

KOSZYK ZAMKNIJ